Šaltesnis metų sezonas jau įsibėgėjo, tad iš spintų pradedame traukti gerokai šiltesnius drabužius.  Tinkamas metas atsigręžti į pavasarį, kuomet mados namai parodė savo šiųmetinio šaltojo sezono vieną ar kitą kolekciją bei pasižvalgyti, kokie moteriski megztiniai šio sezono metu yra madingiausi.

Moteriski megztiniai

Horizontalūs dryžiai karaliaudavo vasarą, bet neužmiršti lieka ir šį sezoną. Spalvų vaidmuo šįsyk – vien pomėgių klausimas. Vienodai galėtų būti tiek juodi, tiek balti dryžiai,  bet taip pat ir pilki ar geltoni, jeigu tik patinka tokios spalvos. Jeigu nuspręsite pasirinkti ryškias spalvas – tai tik teiks žaismingumo.
Kai kuriais atvejais megztiniams žavesio teikia jų formos, dydis, rankovių siluetas, audinys, ar  jį marginantys motyvai. Šio sezono metu ypatingai madingi susijusieji su kosmosu moteriski megztiniai. Visiškai nebus prašauta pro šalį, jeigu pasirinksite blizgius audinius ar aukso motyvus savo drabužiuose. Svarbu neblizgėti nuo galvos iki kojų, kad toks įvaizdis neatrodytų pernelyg eklektiškai. Labai svarbu to paisyti keliaujant į darbą, jei tik nesiekiama tapti diskusijų objektu.

Sezono atradimai

Visada norisi tokio jaukaus, šilto megztuko, kuriame norėtųsi paskęsti. Šitokio rūbo labiausiai pasigendama šaltesniais metų laikais, kuomet už lango pradeda spausti šaltukas. Tokį drabužį atradus bus galima jį derinti su kuo tik širdis užsigeis, tačiau dabar vienas madingesnių derinių – didelių megztinių bei lengvesnio sijono duetas.

Stambesnis raštas, kelios sodrios spalvos ar apnuoginti pečiai – tokie moteriski megztiniai, kokius kuria  mados namai „Calvin Klein ir jų didieji konkurentai neabejotinai trauktų akį ir bus lengvai derinami prie kasdienės aprangos – kelnių bei sijono.

Apsipirkimas internetu

Visa galva skęstančios darbuose naujausius megztinius gali rasti ir elektroninėse drabužių parduotuvėse. Pakanka tik geriau pasižvalgyti ir tas laikas tikrai nebus sugaištas veltui. Visiškai neišėjus iš namų galima labai nesunkiai atnaujinti savo garderobą ir tuo pačiu sutaupyti krūvas pinigų, dėl ko bus patenkinti ir kiti šeimos nariais. O siekiant juos palepinti, galima tuo pačiu užsakymu kažko prigriebti ir jiems: internetinė erdvė siūlo didžiulius vyriškų, moteriškų ir vaikiškų drabužių išpardavimus. Tereikia tik nepražiopsoti tinkamo meto.